Про нас

Вбудована кухонна техніка ELEYUS вже більш ніж 10 років робить ваші оселі комфортними, повітря в них – свіжим, а сімейні вечори – теплими та затишними.

Висока якість матеріалів, новітні технології, надійність, функціональність, широкий асортимент, витончений стильний дизайн – ось «рецепт» побутової техніки, якою хочеться володіти та прикрасити свій дім.

Усі вироби ТМ ELEYUS сертифіковані та відповідають вимогам державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 та ISO 9001:2015, а також основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу.

Кухонні витяжки ELEYUS стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу якості товарів «100 кращих товарів України», що черговий раз засвідчує – ми на вірному шляху, адже найбільша винагорода для нашого колективу - це народна любов та визнання покупців. Окрім того, якість продукції підтверджена 5-ти річною гарантією, що не має аналогів на ринку.

ТМ ELEYUS – з нами краще!

Про нас
чому ми кращі?
Відливання пластикових деталей Лазерна порізка Автоматична фарбувальна лінія ЧПУ станок
Високотехнологічне виробництво

Продукція ТМ ELEYUS виготовляється на високотехнологічному виробництві із багаторічним досвідом роботи. Новітнє обладнання, найкращі спеціалісти та сучасні технології дозволяють створити високоякісний продукт та достойно представити бренд на українському ринку вбудованої техніки.Відливання пластикових деталей
Широкий асортимент Широкий асортимент Широкий асортимент Широкий асортимент
Широкий асортимент

Більш ніж 300 моделей кухонної вбудованої техніки, повна кольорова гама, широкий функціонал – все це дозволить прикрасити технікою TM ELEYUS кухню будь-якого стилю та розміру. Щороку близько 150 000 домівок стають затишнішими та світлішими, адже в них оселяються кухонна техніка ELEYUS!
Широкий асортимент
Гарантія 5 років Мережа із більш ніж 80 сервісних центрів по всій Україні
Гарантія 5 років

Повна гарантія на всю продукцію протягом 5 років говорить лиш про одне – ми впевнені у якості своєї продукції. Ви завжди можете звернутися до мережі із більш ніж 80 сервісних центрів по всій Україні, отримати консультацію сервіс-менеджера торгової марки та навіть здійснити ремонт виробу на потужностях заводу-виробника.
Гарантія 5 років
Стандарт якості ISO Стандарт якості Європейського Союзу EAC RoHS Продукція ТМ ELEYUS відповідає Технічним  регламентам України
Підтверджена якість продукції ТМ ELEYUS

Продукція ТМ ELEYUS відповідає Технічним регламентам України, основним вимогам директив ЄС та гармонізованим стандартам Євросоюзу (СЕ), вимогам сертифікованої системи управління якістю ISO 9001:2009 та ISO 9001:2015, вимогам та нормам, що поширюються на товари та послуги, що виготовляються та продаються в Митному союзі (ЕАС) та вимогам Директиви, що обмежує використання небезпечних речовин у виробництві (RoHS).Стандарт якості ISO
Мобільний додаток ELEYUS 3D Styler

Мобільний додаток доповненої реальності ELEYUS 3D Styler – це перший та єдиний свого роду інструмент в Україні, котрий дозволяє приміряти кухонну витяжку ТМ ELEYUS в інтер’єр існуючої чи майбутньої кухні та володіє додатковим не менш цінним та цікавим функціоналом.
ELEYUS 3D Styler
ELEYUS 3D Styler

Перший в Україні мобільний додаток доповненої реальності

Команда ТМ ELEYUS подбала, щоб покупцям було легко і приємно обрати саме ту витяжку, котра гармонійно увіллється в інтер’єр та довгі роки милуватиме око. Саме з думкою та турботою про Вас було створено перший та єдиний в Україні мобільний додаток доповненої реальності ELEYUS 3D Styler.

Мобільний додаток доповненої реальності ELEYUS 3D Styler підтримується операційними системами Android та IOS.

ELEYUS 3D Styler є унікальним та єдиним у своєму роді саме завдяки тому, що дасть змогу Вам приміряти обрану витяжку в інтер’єр існуючої або ж майбутньої кухні. Та навіть це ще не ліміт можливостей мобільного додатку доповненої реальності ELEYUS 3D Styler, адже Ви можете переміщувати витяжку по екрану в різних напрямках, змінювати її колір та розмір, а також вибирати колір та текстуру фону, на якому знаходиться витяжка. Ви маєте змогу зробити фото Вашої кухні з віртуальною витяжкою та навіть поділитися ним у соцмережах.

Колектив ТМ ELEYUS невпинно працює над вдосконаленням нашої продукції та сервісів, щоб наші покупці отримували лише найкраще!

Наші партнери
Показати всіх партнерів