ОНОВЛЕНО ПРОГРАМУ «ELEYUS 3D STYLER»

22.05.2018
ОНОВЛЕНО ПРОГРАМУ «ELEYUS 3D STYLER»

Вийшло оновлення програми «ELEYUS 3D Styler»

Команда торгової марки «Eleyus», виробника кухонних витяжок №1 в Україні, подбала, аби Вам не лише було зручно та комфортно користуватися нашою продукцією, а й було легко і приємно обрати саме ту витяжку, котра найгармонійніше увіллється у Ваш інтер'єр та довгі роки милуватиме око. Саме з думкою та турботою про Вас було оновлено перший та єдиний в Україні мобільний додаток доповненої реальності «ELEYUS 3D Styler», котрий викличе подив та захоплення навіть у найдосвідченіших користувачів. Мобільний додаток доповненої реальності ELEYUS 3D Styler підтримується операційними системами Android та IOS.

Отож, розпочнемо. Ви з легкістю зможете безкоштовно завантажити додаток із магазину додатків Play Market та App Store. Просто введіть в стрічці пошуку магазину слово «Eleyus», завантажте та відкрийте додаток і Ви з перших моментів зможете оцінити продуманість, зручність та простоту інтерфейсу. Найперше, що Ви можете зробити – це власне вибрати витяжку, котра Вам найбільш до душі.

Додаток дасть змогу детально ознайомитися з технічними характеристиками виробу, обрати бажаний розмір та колір, а також в різноманітних ракурсах та найменших деталях оглянути витяжку у режимі 3D.

А тепер – про найцікавіше! Мобільний додаток доповненої реальності «ELEYUS 3D Styler» є унікальним та єдиним у своєму роді саме завдяки тому, що дасть змогу Вам приміряти обрану витяжку в інтер'єр існуючої або ж майбутньої кухні. Все дуже просто: для початку зайдіть в пункт «Інструкція» та натисніть кнопку «Скачати», в результаті чого Ви отримаєте зображення, яке зможете роздрукувати на будь-якому принтері.

Прикріпіть отриману картинку в тому місці, де б Ви хотіли бачити витяжку, наведіть на неї камеру свого пристрою та натисніть кнопку «Приміряти витяжку у ваш інтер'єр» і вуаля – ось ви вже бачите свою майбутню витяжку на екрані.

Та навіть це ще не ліміт можливостей мобільного додатку доповненої реальності «ELEYUS 3D Styler», адже Ви можете переміщувати витяжку по екрану в різних напрямках, змінювати її колір та розмір та навіть вибирати колір та текстуру фону, на якому знаходиться витяжка. Цікаво спостерігати, як така звична частина помешкання міняється просто на очах. Спробуйте, це дійсно заворожує! Більше того, Ви маєте змогу зробити фото Вашої кухні з віртуальною витяжкою та навіть поділитися ним у таких популярних нині соцмережах.

Колектив торгової марки «Eleyus» невпинно працює над вдосконаленням нашої продукції та сервісів, адже ми дбаємо, аби Ви, наші покупці, отримували лише найкраще.