ELEYUS LED SMD ОСВІТЛЕННЯ

22.05.2018
ELEYUS LED SMD ОСВІТЛЕННЯ

Команда інженерів-розробників ТМ ELEYUS для створення своєї продукції застосовує найновіші технології та розробки, найсучасніше обладнання, безупинно тримає руку на пульсі сучасних тенденцій ринку, щоб задовільнити усі побажання своїх відданих поціновувачів. Однією із новинок, котра безумовно потішить найвимогливіших покупців, є кухонні витяжки від ТМ ELEYUS із ELEYUS LED SMD освітленням. Ця технологія без перебільшень вважається останнім словом у сфері освітлення та користується високим попитом у світі, адже володіє непересічними властивостями. ELEYUS LED SMD освітлення було розроблене та виготовляється спеціально для комплектації нашої продукції з урахуванням усіх сучасних тенденцій та потреб споживачів.


Керуючись ґрунтовними дослідженнями сучасного ринку, команда інженерів-розробників ТМ ELEYUS подбала, аби ELEYUS LED SMD лампа вмістила в собі саме ті якості, котрі характеризують досконалий продукт, тож низьке енергоспоживання у 3 Вт і термін роботи до 25 000 годин залишає їх поза всілякою конкуренцією. Однак ці характеристики лише розпочинають широкий перелік їх переваг. ELEYUS LED SMD – це мініатюрний та надзвичайно потужний світлодіод, температура світла котрого становить 4500 кальвінів. Хоча загальний діапазон температур світла складає 3000 – 6000 кальвінів, нашими спеціалістами був вибраний саме цей показник, адже він є найбільш прийнятним для людського організму, сприяє передачі кольорів у природньому спектрі та дає мінімальне навантаження на зір. Кут розсіювання 110º та сила світла, що складає 200 люменів дають широкий розгорнутий кут освітлення і разом із досконалою геометрією самої лампи значно збільшують площу освітлення. Індекс передачі кольору ELEYUS LED SMD ламп сягає цифри 70, отож при даному джерелі світла Ваше око сприйматиме видимі кольори з мінімальним викривленням та максимально наближеними до природніх. ELEYUS LED SMD лампи, котрими ми комплектуємо кухонні витяжки від ТМ ELEYUS, відносяться до поширеної контактної групи GU10, що дає змогу при потребі придбати лампу у бідь-якому магазині освітлювальної техніки та з легкістю її замінити.

Також варто зазначити, що сила світла ELEYUS LED SMD ламп не поступається силі світла такої звичайної для нас лампи накалювання споживаною потужністю 30 Вт, однак споживає у 10 разів менше енергії, а показник температури світла наших ламп перевищує цей показник у лампах накалювання вдвічі!

Можете бути певні - команда професіоналів ТМ ELEYUS пильно дбає та скрупульозно добирає кожну деталь своєї продукції, адже лише так можна створити справжній взірець якості та стилю. Кухонні витяжки ELEYUS із ELEYUS LED SMD лампами – це не лише практично, економічно вигідно та красиво, це – гармонія у Вашій оселі та чудове самопочуття рідних на довгі роки!