Духова шафа електрична ELEYUS LEONA 6006 WH

Електрична духова шафа. Об’єм – 62 л. Максимальна потужність – 2100 Вт. Максимальна температура - 250 °С. Матеріал панелі керування – скло. Матеріал дверцят – подвійне скло (внутрішнє знімне). Механічний таймер. Кількість програм – 6. Конвекція. Розморожування. Електричний гриль. Емаль легкого очищення. Тангенціальне охолоджування. Рельєфні направляючі (4 рівні). 5 років офіційної гарантії від виробника.
Основні характеристики
Тип
Тип: Електрична
Кількість програм
Кількість програм: 6
Розмір
Розмір: 60 см
Колір
Колір: Білий
Матеріал панелі керування
Матеріал панелі керування: Скло
Дверка
Дверка: Розбірна, 2 скла
Об'єм
Об'єм: 62 л
Управління
Управління: Механічне
Таймер
Таймер: Механічний
Клас енергоефективності
Клас енергоефективності: А
Споживана потужність
Споживана потужність: 2,1 кВт/год
Конвекція
Конвекція: Так
Гриль
Гриль: Так
Направляючі
Направляючі: Рельєфні
Система очищення
Система очищення: Емаль легкого очищення
Вага нетто
Вага нетто: 30,0 кг
Вага брутто
Вага брутто: 32,0 кг
Розмір упаковки (ДхШхВ)
Розмір упаковки (ДхШхВ): 620х700х670 мм
Гарантія
Гарантія: 5 років
Духова шафа електрична ELEYUS LEONA 6006 WH

Електрична духова шафа ELEYUS LEONA 6006 WH від українського бренду вбудованої техніки для кухні ELEYUS – це просто незамінна річ, котру гідно оцінить кожен кулінар. Стильний сучасний дизайн, оптимальний продуманий функціонал, просте керування та легкий догляд роблять духову шафу ELEYUS LEONA 6006 WH справжнім експертом стилю та смаку. Ми подбали про те, щоб духова шафа ELEYUS LEONA 6006 WH створила ідеальний ансамбль з іншою вбудованою технікою нашого бренду та стала окрасою Вашої кухні на довгі роки.

Електрична духова шафа ELEYUS LEONA 6006 WH має внутрішній об'єм 62 л, який дозволить з легкістю приготувати страви будь яких об'ємів для усієї родини. Клас енергоефективності «А» дозволить суттєво економити на електроенергії – близько 50% у порівнянні з іншими електроприладами. Споживана потужність духової шафи становить лише 2,1 кВт, однак при цьому вона швидко нагрівається і Вам не доведеться довго чекати потрібної температури. Ми підібрали для духової шафи ELEYUS LEONA 6006 WH оптимальний набір із 6-ти режимів - верхній нагрів, нижній нагрів, нагрів верхній+нижній, нагрів верхній+нижній+конвекція, гриль, розморожування. Завдяки функції конвекції температура в духовій шафі вирівнюється через постійну циркуляцію гарячого повітря, що дозволяє стравам рівномірно пропікатися, а також готувати одночасно на кількох рівнях і розширити діапазон приготування загалом.

Дверцята та панель керування духової шафи ELEYUS LEONA 6006 WH виготовлені із чорного гартованого скла – привабливого ззовні та легкого у догляді довговічного матеріалу. Духова шаф обладнана надійними, продумано розташованими механічними ручками керування, а також механічним таймером з виключенням духовки і сигналізацією про закінчення процесу приготування. Для приготування доступні 4 рівні рел'єфних направляючих. Ви оціните легкість догляду за духовою шафою ELEYUS LEONA 6006 WH завдяки емалі легкої очистки та знімним і розбірним дверцятам (подвійне скло), які легко мити як руками, так і в посудомийці. В комплект входить решітка та деко для приготування Ваших улюблених шедеврів.

Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS на відміну від конкурентів надає 5-ти річну гарантію на усю продукцію, котра підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
5 років гарантії
5 років гарантії
ТМ ELEYUS дає 5 років повної гарантії на витяжки ELEYUS. При цьому дана гарантія підкріплена потужною та багаточисленною базою сервісних центрів на всій території України.
Стандарт якості Європейського Союзу
Стандарт якості Європейського Союзу
Виріб відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу.
RoHS
RoHS
Вироби ТМ ELEYUS відповідають вимогам Директиви RoHS, що обмежує використання небезпечних речовин у виробництві.
ISO 9001: 2015
ISO 9001: 2015
Вироби ТМ ELEYUS відповідають вимогам сертифікованої системи управління якістю ISO 9001:2015.
Харчова нержавіюча сталь AISI 304
Харчова нержавіюча сталь AISI 304
Харчова нержавіюча сталь марки AISI 304 є довговічним, естетичним, легким у догляді та оптимальним матеріалом для приладів, котрі контактують із продуктами харчування.
Клас енергоефективності "А"
Клас енергоефективності "А"
Дозволяє використовувати до 50% менше електроенергії в порівнянні з іншими електроприладами.
Великий внутрішній об'єм
Великий внутрішній об'єм
Великий об'єм духової шафи дозволить з легкістю приготувати страви будь яких об’ємів для усієї родини.
6 режимів роботи
6 режимів роботи
Оптимально підібраний набір із 6-ти режимів роботи .
Конвекція
Конвекція
Завдяки функції конвекції температура в духовій шафі вирівнюється через постійну циркуляцію гарячого повітря, що дозволяє стравам рівномірно пропікатися, а також готувати одночасно на кількох рівнях і розширити діапазон приготування загалом.
Механічний таймер
Механічний таймер
Духова шафа обладнана механічним таймером з виключенням духовки і сигналізацією про закінчення процесу приготування.
Емаль легкої очистки
Емаль легкої очистки
Еавдяки емалі легкої очистки значно полегшується догляд за духовою шафою.
Фасад із гартованого скла
Фасад із гартованого скла
Гартоване скло є привабливим, довговічним та легким у догляді матеріалом.
Нашi партнери
Показати всіх партнерів