ELEYUS Gamma 1000 LED SMD 90 N BL

Кухонна витяжка рустикального типу. Продуктивність турбіни – 1000 м³/год. Споживана потужність – 206 Вт. Розмір – 90 см. Механічне управління (кнопкове). Три швидкості. Освітлення – LED SMD 2x3 Вт. Рекомендована площа – 25 м². Рівень шуму - 52.3-65.8 дБ. Жировий фільтр – алюмінієвий п’ятишаровий. Вугільний фільтр – опція (ELEYUS FW-Е15100 – 2 шт). Обрамлення масивом нефарбованого дерева. Гарантія – 5 років.
Основні характеристики
Продуктивність турбіни
Продуктивність турбіни: 1000 м³/год
Рівень шуму
Рівень шуму: 66 дБ
Розмір
Розмір: 90 см
Жировий фільтр
Жировий фільтр: Алюмінієвий
Кількість швидкостей
Кількість швидкостей: 3
Об'єм упаковки
Об'єм упаковки: 0,351 м³
Освітлення
Освітлення: LED SMD 2×3 Вт
Площа кухні
Площа кухні: 25 м²
Розмір упаковки
Розмір упаковки: 990х600х590 мм
Колір
Колір: Нефарбований+Чорний
Управління
Управління: Механічне
Клас енергоефективності
Клас енергоефективності: C
Споживана потужність
Споживана потужність: 206 Вт
Вага нетто
Вага нетто: 11,8 кг
Вага брутто
Вага брутто: 19,1 кг
Гарантія
Гарантія: 5 років
ELEYUS Gamma 1000 LED SMD 90 N BL

Прагнучи досягти гармонії із собою та світом, ми все частіше звертаємось до природи, адже саме природа живе у нашому єстві споконвіків, найпотаємніші закутки свідомості тягнуться до неї, як до чогось життєдайного, щоб напитися її енергії та наснаги до життя. І як би ми в сучасному світі не тяжіли до мегаполісів зі скла та бетону, до металевих коней та птахів, поклик природи завжди житиме в нас та нашіптуватиме шелестом соснового лісу… Інженери ТМ ELEYUS знають на власному досвіді, яким важливим є живильний подих природи у світі безмовних технологій і саме з думкою про Вас створили свій черговий шедевр – кухонну витяжку ELEYUS Gamma 1000 LED SMD 90 N BL, котра допоможе кухні стати саме тим місцем в оселі, де Ви зможете відчути довгождану гармонію та вдихнути на повні груди.

Кухонна витяжка ELEYUS Gamma 1000 LED SMD 90 N BL просто створена для того, щоб прикрасити собою кухні в таких актуальних в наш час стилях, як класік, кантрі, прованс, або ж лофт чи альпійське шале, адже її неперевершені витончені форми увінчані масивом нефарбованого дерева, котрому при бажанні Ви зможете надати того кольору, що Вам найбільше до душі та використати в ролі декоративної полички. Витяжка виконана у чорному кольорі з ефектом поверхні «помаранчева шкурка», що у поєднанні із деревом створює неймовірний ефект затишку та єднання з природою. Усі витяжки ТМ ELEYUS фарбуються високоякісною порошковою фарбою, що не тільки створює естетичне та стійке покриття, а й надійно захищає метал від корозії та робить його максимально довговічним. Дерево вільха, яке ми використали для виготовлення обрамлення витяжки, не лише славиться своєю стійкістю до зовнішніх впливів - наші предки вірили, що вільха оберігає оселю та спокій її мешканців.

Однак, попри бездоганний зовнішній вигляд, інженери-розробники кухонної витяжки ELEYUS Gamma 1000 LED SMD 90 N BL залишились вірними собі і вклали в неї увесь набір високих технологій. Продуктивність витяжки, що становить 1000 м³/год, не залишить жодного шансу зайвим запахам та парі на Вашій кухні, а режим рециркуляції вирішить проблему приміщень з ускладненим під'єднанням до вентиляційної шахти. Щоб забезпечити режим рециркуляції слід обладнати витяжку двома вугільними фільтрами ELEYUS FW – E15100 та залишити вільним вихід повітря з турбіни у простір приміщення. Зручне та надійне механічне управління витяжки зробить користування кухонною ELEYUS Gamma 1000 LED SMD 90 N BL легким та приємним. Витяжка обладнана двома надсучасними світлодіодними лампами, котрі мають довготривалий термін роботи (понад 25 000 год) та споживають мало енергії. Світлоелементи класу SMD виробляють природнє м"яке світло, що є найбільш сприятливим для організму та забезпечують мінімальне навантаження на зір. Окрім того, лампи належать до поширеної контактної групи GU10, що дає змогу при потребі придбати лампу в будь-якому магазині освітлювальної техніки та з легкістю замінити.

Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS на відміну від конкурентів надає 5-ти річну гарантію на усю продукцію, котра підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.

Команда ТМ ELEYUS у своїй роботі не лише використовує високоякісні та новітні матеріали і технології, вона підходить до виготовлення свого продукту з душею. Саме тому кухонна витяжка ELEYUS Gamma 1000 LED SMD 90 N BL не лише відміно виконає свої функціональні обов'язки та служитиме Вам довгі роки, а й принесе такий бажаний подих природи та гармонію до Вашої оселі.

Відео огляд ELEYUS Gamma 1000 LED SMD 90 N BL
ELEYUS Gamma 1000 LED SMD 90 N BL
5 років гарантії
5 років гарантії
ТМ ELEYUS дає 5 років повної гарантії на витяжки ELEYUS. При цьому дана гарантія підкріплена потужною та багаточисленною базою сервісних центрів на всій території України.
Стандарт якості ISO
Стандарт якості ISO
Всі кухонні витяжки ТМ «ELEYUS» проходять систематизований контроль якості продукції, що підтверджується системою управління якістю, та відповідає вимогам державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.
Висока продуктивність
Висока продуктивність
Витяжка має високу продуктивність, що дозволяє їй швидко витягнути з кухні дим, пару, та гаряче повітря.
Дерев'яне оздоблення
Дерев'яне оздоблення
Класичні та витончені форми дерев’яного оздоблення вигідно підкреслять стиль вашої кухні та створять затишну атмосферу.
Механічне управління (кнопкове)
Механічне управління (кнопкове)
Зручне та надійне кнопкове управління розташоване так, щоб вам було зручніше ними користуватись. Управління має 3 швидкості, кнопку вмикання та вимикання світла та кнопку вмикання та вимикання самої витяжки.
Стандарт якості Європейського Союзу
Стандарт якості Європейського Союзу
Виріб відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу.
Виготовлено в Україні
Виготовлено в Україні
ELEYUS – перший національний виробник вбудованої техніки. Вся продукція виготовляється на сучасному та високотехнологічному обладнанні підприємства (ТОВ САЮЗ), що розташоване в місті Тернопіль.
LED освітлення
LED освітлення
Витяжка обладнана світлодіодними лампами з м’яким світлом, низьким рівнем енергоспоживання та значною площею освітлення.
Нашi партнери
Показати всіх партнерів