Газова варильна поверхня ELEYUS GRACIA 60 BL C

Газова варильна поверхня. Класичний дизайн. Матеріал поверхні – метал. 4 конфорки. Швидка конфорка потужністю 2,5 кВт. 2 решітки (чавун). Поворотні перемикачі з блокуванням. Електрозапалювання – автоматичне в ручці. Довжина шнура: 1,1 м. Сучасна ергономічна конструкція. Комплектується жиклерами як для підключення до газової магістралі, так і до газового балона (додатковий комплект жиклерів). 5 років офіційної гарантії від виробника.
Основні характеристики
Тип
Тип: Газова
Вид поверхні
Вид поверхні: Класична
Розмір
Розмір: 60 см
Матеріал поверхні
Матеріал поверхні: Сталь емальована
Колір виробу
Колір виробу: Чорний
Матеріал решіток
Матеріал решіток: Чавун
Кількість решіток
Кількість решіток: 2
Управління
Управління: Поворотні перемикачі з блокуванням
Газ-контроль
Газ-контроль: Немає
Кількість конфорок
Кількість конфорок: 4
Перша конфорка
Перша конфорка: 1,7 кВт, діаметр 7,4 см
Друга конфорка
Друга конфорка: 0,9 кВт, діаметр 5,3 см
Третя конфорка
Третя конфорка: 1,7 кВт, діаметр 7,4 см
Четверта конфорка
Четверта конфорка: 2,5 кВт, діаметр 10 см
Електропідпал
Електропідпал: Автоматичний (в ручці)
Тип газу
Тип газу: Природний газ/зріджений газ
Монтажні розміри
Монтажні розміри: 550х480х60 мм
Розмір упаковки (ДхШхВ)
Розмір упаковки (ДхШхВ): 620х585х120 мм
Вага
Вага: 9,4 кг
Вага в упаковці
Вага в упаковці: 9,7 кг
Гарантія
Гарантія: 5 років
Завантажити
Інструкція Креслення
Газова варильна поверхня ELEYUS GRACIA 60 BL C

Газова варильна поверхня ELEYUS GRACIA 60 BL C від національного бренду вбудованої техніки ELEYUS - це результат професіоналізму, багаторічного досвіду та турботи про покупця. Вона стане Вашою незамінною помічницею на кухні, разом з якою Ви з легкістю приготуєте безліч кулінарних шедеврів та приємно здивуєте своїх рідних. Варильна поверхня ELEYUS GRACIA 60 BL C стане ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру та складе гармонійний комплект з іншою побутовою технікою на Вашій кухні.

Газова варильна поверхня ELEYUS GRACIA 60 BL C виконана із емальованого металу високої якості, котрий не лише має привабливий естетичний вигляд, а й простий у догляді, що точно оцінить кожна господиня. Поверхня обладнана двома чавунними решітками сучасного ергономічного дизайну, котрі є стійкими до прогорання, а отже довговічними.

Поворотні перемикачі із блокуванням є важливим елементом газової варильної поверхні, адже унеможливлюють випадкове увімкнення (для увімкнення слід натиснути на перемикач та повернути його) і тим самим роблять користування приладом більш безпечним.

Газова варильна поверхня ELEYUS GRACIA 60 BL C обладнана чотирма конфорками: однією швидкою (2,5 КВт), двома напівшвидкими (1,7 КВт кожна) та однією допоміжною (0,9 КВт). Варто зауважити, що швидка конфорка розроблена таким чином, що її розташування та потужність убезпечують поверхню стіни від нагрівання. Електрозапалювання із керуванням в ручці робить користування приладом легким та невимушеним.

Команда ТМ ELEYUS подбала, аби користування газовою поверхнею ELEYUS GRACIA 60 BL C, а разом з тим і приготування їжі, стало для Вас максимально зручним та комфортним та приносило лише задоволення. Пальники розміщені на поверхні таким чином і на такій відстані, аби Ви могли використовувати улюблений посуд не залежно від його форм та розмірів. Припідняті та розвернуті до користувача ручки управління розміщені на так званому фронтальному «подіумі», що забезпечить повний комфорт у користуванні поверхнею. Ручки розташовані нижче рівня решіток, що робить неможливим їх контакт із гарячим посудом та запобігає нагріванню. Газова варильна поверхня комплектується жиклерами як для підключення до газової магістралі, так і до газового балона (додатковий комплект жиклерів).

Для підтвердження високої якості та безпечності у використанні усі газові варильні поверхні ТМ ELЕYUS проходять чотирирівневий контроль герметичності з'єднань газової арматури на різних етапах виробництва.

Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS на відміну від конкурентів надає 5-ти річну гарантію на усю продукцію, котра підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
5 років гарантії
5 років гарантії
ТМ ELEYUS дає 5 років повної гарантії на витяжки ELEYUS. При цьому дана гарантія підкріплена потужною та багаточисленною базою сервісних центрів на всій території України.
Стандарт якості Європейського Союзу
Стандарт якості Європейського Союзу
Виріб відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу.
RoHS
RoHS
Вироби ТМ ELEYUS відповідають вимогам Директиви RoHS, що обмежує використання небезпечних речовин у виробництві.
ISO 9001: 2015
ISO 9001: 2015
Вироби ТМ ELEYUS відповідають вимогам сертифікованої системи управління якістю ISO 9001:2015.
Чавунні решітки
Чавунні решітки
Решітки із чавуна привабливого ергономічного дизайну є стійкими до прогорання, довговічними та простими у догляді.
Електрозапалювання
Електрозапалювання
Електрозапалювання із керуванням в ручці робить користування приладом легким та невимушеним. Забудьте про сірники та запальнички на кухні!
Оптимально розміщені пальники
Оптимально розміщені пальники
Пальники розміщені на поверхні таким чином і на такій відстані, аби Ви могли використовувати улюблений посуд не залежно від його форм та розмірів.
Нашi партнери
Показати всіх партнерів