Газова варильна поверхня ELEYUS LINDA 60 BL CTF

Газова варильна поверхня. Класичний дизайн. Матеріал поверхні – метал. 4 конфорки. Надшвидка конфорка WOK потужністю 3,5 кВт. 2 решітки (чавун). Поворотні перемикачі. Газконтроль. Електрозапалювання – автоматичне в ручці. Товщина поверхні - 45 мм. Довжина шнура: 1,0 м. Сучасна ергономічна конструкція. Комплектується жиклерами як для підключення до газової магістралі, так і до газового балона (додатковий комплект жиклерів). 5 років офіційної гарантії від виробника.
Основні характеристики
Тип
Тип: Газова
Вид поверхні
Вид поверхні: Класична
Розмір
Розмір: 60 см
Матеріал поверхні
Матеріал поверхні: Сталь емальована
Колір виробу
Колір виробу: Чорний
Матеріал решіток
Матеріал решіток: Чавун
Кількість решіток
Кількість решіток: 2
Управління
Управління: Поворотні перемикачі (SABAF)
Газ-контроль
Газ-контроль: Так (SABAF)
Кількість конфорок
Кількість конфорок: 4
Перша конфорка
Перша конфорка: WOK 3,5 кВт (SABAF), ø 11,3 см
Друга конфорка
Друга конфорка: 1,0 кВт (SABAF), ø 5,5 см
Третя конфорка
Третя конфорка: 1,75 кВт (SABAF), ø 7,5 см
Четверта конфорка
Четверта конфорка: 1,75 кВт (SABAF), ø 7,5 см
Турбоконфорка
Турбоконфорка: Так(велика 3,5 кВт)
Електропідпал
Електропідпал: Автоматичний (в ручці)
Тип газу
Тип газу: Природний газ/зріджений газ
Монтажні розміри
Монтажні розміри: 490х560х50 мм
Розмір упаковки (ДхШхВ)
Розмір упаковки (ДхШхВ): 590х670х130 мм
Вага
Вага: 12,6 кг
Вага в упаковці
Вага в упаковці: 14,1 кг
Гарантія
Гарантія: 5 років
Завантажити
Інструкція Креслення
Газова варильна поверхня ELEYUS LINDA 60 BL CTF

Вбудована техніка для кухні від українського бренду ELEYUS – це якість, надійність, довговічність, продуманий та стильний дизайн. Газова варильна поверхня ELEYUS LINDA 60 BLCTF без сумніву задовільнить усі Ваші функціональні та естетичні побажання, ставши родзинкою кухні будь якого стилю. З варильною поверхнею ELEYUS LINDA 60 BLCTF Ваша кухня перетвориться на місце, де народжуються кулінарні шедеври та гуртується родина, місцем, де деталі милують око, а акценти відіграють особливу роль.

Газова варильна поверхня ELEYUS LINDA 60 BLCTF виконана із високоякісного емальованого металу. Він легкий у догляді, естетичний та стійкий до механічних пошкоджень, тож навіть після тривалого часу використання Ваша поверхня виглядатиме, як нова. Газова варильна поверхня обладнана двома чавунними решітками. Чавун легкий в догляді, витримує довготривалий вплив високих температур, тож прослужить Вам багато років. Решітки мають продуману конструкцію, котра забезпечить стійкість посуду та не дозволить йому перевернутися, тож Ви безумовно оціните їх ергономічний та привабливий дизайн.

Газова варильна поверхня ELEYUS LINDA 60 BLCTF обладнана чотирма конфорками італійського бренду SABAF: однією надшвидкою (WOK) (3,5 КВт), двома напівшвидкими (1,75 КВт кожна) та однією допоміжною (1 КВт). Турбоконфорка WOK має декілька рівнів полум'я та вважається новим словом у питаннях кулінарії, адже значно скорочує час приготування їжі. Окрім того, варто зазначити, що турбоконфорка видає продуктивність у 3,5 Квт при абсолютно незначному розході газу. Для створення газової варильної поверхні ELEYUS LINDA 60 BLCTF ми також використали газконтроль та поворотні перемикачі відомого італійського бренду SABAF. Електрозапалювання із керуванням в ручці робить користування приладом легким та невимушеним – сірники та запальнички Вам більше не потрібні.

Безумовно, питання безпеки понад усе! Саме тому в поверхні доступна функція газконтролю – подача газу автоматично припиниться, якщо полум'я випадково згасне, що особливо важливо для Вашої безпеки.

Для підвищення ергономічності приладу ручки управління розміщені у правій частині поверхні на безпечній відстані від допоміжної конфорки. Надшвидка конфорка WOK зручно знаходиться попереду зліва, що дозволяє комфортно нею користуватись та унеможливлює нагрівання поверхні стіни. Ручки розташовані нижче рівня решіток, що робить неможливим їх контакт із гарячим посудом та запобігає нагріванню. Газова варильна поверхня ELEYUS LINDA 60 BL CTF комплектується форсунками як для підключення до газової магістралі, так і до газового балона (додатковий комплект форсунок).

Для підтвердження високої якості та безпечності у використанні усі газові варильні поверхні ТМ ELЕYUSпроходять трирівневий контроль герметичності з'єднань газової арматури на різних етапах виробництва.

Важливим досягненням на сучасному ринку вбудованої техніки є те, що ТМ ELEYUS на відміну від конкурентів надає 5-ти річну гарантію на усю продукцію, котра підкріплена потужною мережею сервісних центрів у всіх регіонах України.
5 років гарантії
5 років гарантії
ТМ ELEYUS дає 5 років повної гарантії на витяжки ELEYUS. При цьому дана гарантія підкріплена потужною та багаточисленною базою сервісних центрів на всій території України.
Стандарт якості Європейського Союзу
Стандарт якості Європейського Союзу
Виріб відповідає основним вимогам директив ЄС і гармонізованим стандартам Європейського Союзу.
RoHS
RoHS
Вироби ТМ ELEYUS відповідають вимогам Директиви RoHS, що обмежує використання небезпечних речовин у виробництві.
ISO 9001: 2015
ISO 9001: 2015
Вироби ТМ ELEYUS відповідають вимогам сертифікованої системи управління якістю ISO 9001:2015.
Чавунні решітки
Чавунні решітки
Решітки із чавуна привабливого ергономічного дизайну є стійкими до прогорання, довговічними та простими у догляді.
Електрозапалювання
Електрозапалювання
Електрозапалювання із керуванням в ручці робить користування приладом легким та невимушеним. Забудьте про сірники та запальнички на кухні!
Чотирирівневий контроль герметичності з’єднань газової арматури
Чотирирівневий контроль герметичності з’єднань газової арматури
Для підтвердження високої якості та безпечності у використанні усі газові варильні поверхні ТМ ELЕYUS проходять чотирирівневий контроль герметичності з’єднань газової арматури на різних етапах виробництва.
WOK-конфорка
WOK-конфорка
Турбоконфорка WOK відомого італійського бренду SABAF має декілька рівнів полум’я та вважається новим словом у питаннях кулінарії, адже значно скорочує час приготування їжі/
Газконтроль
Газконтроль
Газконтроль від відомого італійського бренду SABAF автоматично припинить подачу газу, якщо полум’я випадково згасне.
Нашi партнери
Показати всіх партнерів